Užijte si svou zaslouženou odměnu

Naši milí zákazníci.


Na trhu jsme pro Vás již více než 15 let. Nakoupit můžete v naší kamenné prodejně v Hradci Králové, na veletrzích nebo prostřednictvím našich prodejců. Od loňského listopadu i na našem e-shopu Lovcův dík. 

Velmi si vážíme všech Vašich nákupů a jsme si vědomi, že právě díky nim, tu pro Vás můžeme stále být.
Ceníme si našich zákazníků, a proto jsme vytvořili program s odměnami za věrnost. Vaše nákupy se u nás sčítají a rádi Vás odměníme. Na Vás je, abyste nakupovali jako registrovaní zákazníci

REGISTROVANÝ ZÁKAZNÍK

Registrací a nakupováním vždy po přihlášení do svého účtu si zajistíte sčítání Vašich nákupů.  Po dosažení 50 000 Kč nebo 100 000 Kč Vás zařadíme do VIP skupiny se slevou 5% nebo 10%. 
Chci se registrovat.

NÁŠ VĚRNOSTNÍ PROGRAM

Ano, máme pro Vás dvě cenové úrovně podle objemu Vašich nákupů.

ZLATÝ ZÁKAZNÍK

Nakupujte na našem e-shopu s přihlášením do svého účtu. Pak se vám budou u nás jednotlivé nákupy sčítat. Když nakoupíte za 50 000 Kč, získáte automaticky slevu 5 % na všechny další nákupy. Po dosažení této částky a přihlášení pod svým účtem (stále stejný e-mail) uvidíte ceny u jednotlivých produktů již s nižší cenou. 

NÁŠ POKLAD

Nakupujte na našem e-shopu s přihlášením do svého účtu. Pak se vám budou u nás jednotlivé nákupy sčítat. Když nakoupíte za 100 000 Kč, získáte automaticky slevu 10 % na všechny další nákupy. Po dosažení této částky a přihlášení pod svým účtem (stále stejný e-mail) uvidíte ceny u jednotlivých produktů již s nižší cenou. 

Naši dlouholetí zákazníci, budou moci využít výhod skupiny „náš poklad“.
Kontaktujte nás, prosím, na telefonu 739 339 420. Po domluvě a identifikaci budete naší drahou kolegyní zařazeni do klenotnice.

Uvedené slevy se netýkají již zlevněného zboží a výhodných setů.