Doprava

Zboží k Vám dopravíme prostřednictvím dopravní společnosti PPL nebo Zásilkovna.

cena dopravy PPL při platbě předem 120,- Kč
cena dopravy PPL při platbě na dobírku 150,- Kč
cena dopravy Zásilkovna při platbě předem99,- Kč
cena dopravy Zásilkovna při platbě na dobírku        120,- Kč
objednávka nad 5 000,- Kčzdarma

POZOR!

Zásilkovna je síť výdejních míst. Zásilky nejsou doručovány přímo k zákazníkovi, ale na jednu z poboček, kde si sám zákazník svoji zásilku vyzvedne v čase, který mu vyhovuje. Tuto pobočku si zákazník sám volí.


Přes Zásilkovnu můžeme doručovat jen balíčky, které nepřesáhnou hmotnost 5 kg a dobírku do 20. 000 Kč. Těžší balíky a zásilky s dobírkou vyšší než 20 000 Kč pošleme vždy přes společnost PPL. Více informací naleznete na stránkách Zásilkovna.cz.

Platba

Způsob platby si zvolíte v závěru celeho objednávacího procesu. Máte na výběr z těchto možností.

Dobírkou, uhradíte až při převzetí zboží od kurýra společnosti PPL nebo na výdejním místě Zásilkovny. Platit můžete v hotovosti nebo kartou.

Platební kartou, to je velmi pohodlný způsob platby. 
Po vytvoření objednávky jste přesměrováni na bezpečnou platební bránu banky, kde zadáte potřebné údaje. Pokud je transakce autorizována, platba proběhne okamžitě a zboží odesíláme nejpozději následující pracovní den.

Bankovním převodem, jakmile odešlete objednávku, obdržíte e-mailem její potvrzení a zároveň výzvu k úhradě. Potvrzovací e-mail obsahuje částku, číslo účtu a variabilní symbol, pod kterým máte úhradu provést. Po obdržení platby na náš účet, Vám bude zboží odesláno.
Číslo účtu: 217274993/0300
Částka pro příkaz: Celková cena objednávky včetně dopravného
Variabilní symbol: Číslo objednávky