HunTec kolekce BLASER

Vzniku této revoluční kolekce předcházelo zpracování nespočet údajů, začlenění různých světelných podmínek, terénních útvarů, povětrnostních podmínek. Cílem bylo zaručit nejlepší výkon i ve vysokohorském terénu, prostě všude tam, kde jsou na vybavení kladeny ty nejvyšší požadavky. Výsledkem je HunTec kolekce, kterou mohou dát právě jen lovci lovcům, jen Blaser.

Nové CAMO

Systém vrstvení, který opravdu funguje

HunTec nabízí do detailu propracovaný systém vrstvení PTR (Precision Thermo Regulation), který zajišťuje dokonalou rovnováhu mezi zadržováním tepla a prodyšností při různě náročných aktivitách v různě náročných povětrnostních podmínkách. Vybavte se od první vrstvy – trička, před střední vrstvu – mikiny, až po vrchní vrstvu – izolační bundu i kalhoty a pláštěnku. Blaser outfits přichází s kolekcí nabitou těmi nejlepšími materiály, technologiemi a propracovanými střihy. 

SHELL - vrchní vrstva

Stoprocentní ochrana před deštěm a větrem.

Bunda Venture 121 001, kalhoty Venture 121 003 a bunda Tranquility 121 008. 

INSULATOR - vrchní vrstva

Perfektně vybalancovaný systém hřejivosti a prodyšnosti. Bundy vhodné pro všechny povětrnostní podmínky.

Péřová bunda Observer 121 004, péřová bunda Supervisor 121 005, bunda Operator 121 006

MIDLAYER - střední vrstva

Univerzální vrchní vrstva nebo jako prodyšná, rychleschnoucí vrstva pod INSULATOR bundy.

Mikina Flash 121 011, mikina Drain 121 012.

BASE - základní vrstva

Funkční a pohodlná vrstva, určená přímo na tělo.

Trička s rukávem krátkým 121 067 a dlouhým 121 069, Funkční košile 121 013 a 121 014.

OUTERWEAR - vrchní kalhoty

Maximálně pohodlné, odolné, do všech povětrnostních podmínek.

Kalhoty Resolution 121 009 a Charger 121 010.

Aktivní izolace Polartec-Alpha 

Jedná se o revoluční izolační materiál, který byl původně vyvinut pro uniformy amerických speciálních jednotek. Je opravdu velmi hřejivý, ale zároveň výborně prodyšný, rychle schne. Ideální materiál pro střídající se fáze fyzické aktivity. Použitá technologie umožňuje vynikající tepelnou adaptabilitu v měnících se podmínkách v různých fázích fyzické aktivity. Materiál se výborně přizpůsobuje termoregulačním potřebám těla. Tento izolační materiál je použit u bund HunTec Alpha 122 012.

Zcela nový japonský materiál

Exkluzivní, v Japonsku vyvinutý materiál, určený pro intenzivní lov. Jedná se o vodě a větru odolný, elastický a robustní třívrstvý streč. Dvě vrchní vrstvy jsou polyamidové, spodní vrstvu tvoří polyester. Tento materiál je opatřen membránou s vodním sloupcem 20 000 mm a prodyšností 20 000 g/m2/24 hodin. Z tohoto materiálu jsou pro vás ušité bundy Venture 121 001 a kalhoty Venture 121 003.

Unikátní patentovaná technologie STORMFLEECE


STORMFLEECE je speciální jednovrstvá tkanina, která spojuje softshell a fleece. Je překvapivě lehká a méně objemná ve srovnání s běžnými dvou nebo třívrstvými fleece materiály. Dosahuje ideální rovnováhy mezi prodyšností a odolností proti větru a vodě. Hustě tkaný povrh neprofoukne a bez nutnosti laminace snese i déšť. STORMFLEECE je tedy odolný i vůči praní. Jeho vnitřní, přímo plyšová strana velmi dobře zadržuje teplo. Materiál je úžasně elastický. Tento materiál je využitý u bundy Operator 121 006 a mikiny Flash 121 011.

STORMFLEECE připravuje milovníky jakýchkoliv outdoorových aktivit na nečekané změny povětrnostních podmínek a udržuje je v příjemném teple a suchu.

Technologie S. Café ® 

    

Dokážete si představit, že káva, kterou pijeme, se přemění v oděvy, které nosíme?
Technologie S. Café ® to dokáže. Jedná se o nízkoteplotní, vysokotlaký a energeticky úsporný proces, který transformuje kávovou sedlinu na povrch příze, čímž mění vlastnosti vlákna. To nabízí až o 200 % kratší dobu schnutí ve srovnání s bavlnou. Mikropóry kávové sedliny absorbují pachy a odrážejí UV paprsky. Tento speciální materiál je použit u bundy Tranquility 121 008 a kalhot Charger 121 010.

Pijte to, noste to.

Spolehlivé a odolné zipy YKK

Precizně zpracované japonské zipy YKK jsou ve světě pojem. Vyznačují se svou spolehlivostí i při po dlouhodobém používání. Odpadá tak nutnost přešívání nových zipů. Vybrané typy mají vodotěsnou úpravu. 

HEIQ Xreflect 

HeiQ XReflex je inovativní technologie sálavé bariéry. Materiál odráží teplo zpět k tělu a udržuje stejnou úroveň tepla s použitím mnohem menšího množství izolačního materiálu. Využito u bundy Observer 121 004.

HeiQ XReflex zmírňuje přirozené tepelné ztráty těla využitím high-tech depozičního procesu k aplikaci ultratenké, prodyšné, sálavé vrstvy na textilie. Tyto bariérové povrchy odrážejí tělesné teplo, zvyšují tepelnou retenci a vytvářejí tenčí, lehčí a teplejší produkty.