Jsme výhradním dovozcem exkluzivní značky Blaser

Prodejem oblečení a doplňků pro lovce, myslivce, pejskaře, ale i do práce a volný čas, se zabýváme již od roku 2005.
Výhradním dovozcem exkluzivní značky Blaser jsme se stali na konci roku 2009.
Firma Blaser svoji činnost zahájila již v roce 1957. Velký průlom nastal v roce 1993, kdy uvedla do prodeje loveckou pušku pod označením R93.
V roce 2003 došlo k rozhodnutí vybavit lovce také funkčním oblečením. Vzniká tak linie Blaser outfits, která si do svého loga volí velmi odolnou ovci Argali. Názvem Argali je pojmenována i první kolekce oblečení, kde se propojila vysoká kvalita, profesionální zpracování a sportovní elegance. K tomu vyvinula firma Blaser vlastní membránu a další materiály.
Rok 2021 je rokem vzniku revoluční kolekce HunTec. Zrodu této mimořádné kolekce předcházelo zpracování mnoha údajů, začlenění různých světelných podmínek, terénních útvarů, povětrnostních podmínek. Cílem bylo zaručit nejlepší výkon i ve vysokohorském terénu, prostě všude tam, kde jsou na vybavení kladeny ty nejvyšší požadavky. Je to revoluce nových materiálů a designu.
Zákazníci, kteří tuto kolekci již vyzkoušeli, jsou extrémně spokojeni s kvalitou, funkčností a především komfortem.

Sídlíme v Hradci Králové. Zde máme kamennou prodejnu, kde nakoupíte i zboží dalších značek, jako jsou košile Luko, boty Meindl, kožené doplňky Artipel, termoprádlo Rutex, klobouky Werra, ponožky Bobr, oblečení CIT trade a další.

Dále je zde také vzorkovna, kde mají naši partneři možnost vidět aktuální kolekci, ale především vzorky kolekcí pro následující období. Mohou pohodlně vybrat a objednat. Samozřejmě i okamžitě nakoupit vše, co máme skladem a dál nabízet svým zákazníkům.


Naše skladové zásoby jsou velké, a to byl i jeden z důvodů startu e-shop Lovcův dík.

Náš tým

 
Olga Provazníková, vedoucí velkoobchodu a největší odborník na materiály a střihy značky Blaser. Pro naše obchodníky i zákazníky e-shopu je člověk na svém místě.


Alice Krausová, prodavačka naší kamenné prodejny. Plně uplatňuje své vzdělání a zkušenosti se zákazníky. Poradí, doporučí, objedná a Vy budete odcházet z naší prodejny plně vybaveni a spokojeni.


Renata Horáková, vedoucí maloobchodního prodeje. Kromě zákazníků se stará o oblékání lesních společností a spolků. Bude to právě René, kdo Vám bude radit a pomáhat s výběrem oblečení na e-shopu. Má hlavní slovo v dizajnu prodejny i celého seskupení Lovcova díku.


Vendulka Dejnožková, šéfová, která má na starosti úplně všechno, chod prodejny i celého Lovcova díku. 

 
Mgr. Gabriela Vysoká, náš instagramový specialista, fotograf a pravá ruka šéfů.