Co je o nás všeobecně známé a co se o nás ještě neví?
Prodejem oblečení a doplňků pro lovce, myslivce, pejskaře, ale i do práce a volný čas, se zabýváme již od roku 2005. Na konci roku 2009 jsme se stali výhradními dovozci značky Blaser outfits pro Českou republiku. Sídlíme v Hradci Králové.
V naší kamenné prodejně nakoupíte zboží i dalších značek, jako jsou košile Luko, boty Meindl, kožené doplňky Artipel, termo prádlo Rutex, klobouky Werra, ponožky Bobr a oblečení CIT trade.
Ve vzorkovně mají naši partneři možnost vidět aktuální kolekci, ale především vzorky kolekcí pro následující období. Mohou pohodlně vybrat a objednat. Samozřejmě i okamžitě nakoupit vše, co máme skladem a dál nabízet svým zákazníkům.
Naše skladové zásoby jsou velké a to je i jeden z důvodů, proč pro Vás spouštíme e-shop Lovcův dík.

 
Olga Provazníková, vedoucí velkoobchodu a největší odborník na materiály a střihy značky Blaser. Pro naše obchodníky i zákazníky e-shopu je člověk na svém místě.


Alice Krausová, prodavačka naší kamenné prodejny. Plně uplatňuje své vzdělání a zkušenosti se zákazníky. Poradí, doporučí, objedná a Vy budete odcházet z naší prodejny plně vybaveni a spokojeni.


Renata Horáková, vedoucí maloobchodního prodeje. Kromě zákazníků se stará o oblékání lesních společností a spolků. Bude to právě René, kdo Vám bude radit a pomáhat s výběrem oblečení na e-shopu. Má hlavní slovo v dizajnu prodejny i celého seskupení Lovcova díku.


Vendulka Dejnožková, šéfová, která má na starosti úplně všechno, chod prodejny i celého Lovcova díku.